domů napiš e-mail další weby popservis.cz
Vyhledat
rozšířené hledání


Vítáme Vás na stránkách firmy Pop servis s. r. o..

Na našich stránkách a eshopu Vám nabídneme především zboží ze sortimentu: Prodej a distribuce pracovních ochranných oděvům, obuvi, ochranných pomůcek, rukavic, ochrana zraku, ochrana dýchacích cest (respirátory, masky, filtry), ochrana sluchu, a ostatních OPP mycích a čístících prostředků, kartáčnického zboží, PE sáčky a pytle, jednorázového nádobí, nabíku rozšiřujeme i v oblasti železářství, kancelářských potřeb.

Jsme v obchodní síti firmy ČERVA v ČR, prodejci jejich značek a značek obchodních partnerů. Součástí naší nabídky jsou i oděvy vhodné nejen jako pracovní oděvy, ale i jako reklamní textil. Velmi často využívané jako reklamní textil jsou i pracovní čepice, vesty . Celou řadu oděvů z naší nabídky můžete používat i při svých mimopracovních aktivitách (sportovních, outdorových). Mnoho oděvů má totiž podobné parametry, jako oděvy ve sportovních prodejnách, přitom za daleko nižší ceny - jsou to především stále oblíbenější softshellové bundy. Pracovní oděvy šijeme i na zakázku, na přání je opatříme logem nebo výšivkou. Nabídku na našich stránkách postupně rozšiřujeme. Poskytujeme Nahradní plnění.

Provozujeme cestovní agenturu se zaměřením na ostrov PAG v Chorvatsku, půjčovnu, autorizovaný servis, prodejnu náhradních dílů, prodej gastro přívěsů, přívěsů bržděných i nebržděných speciálních do 3,5 tuny (zastoupení pro Ústecký kraj firem AGADOS Velké Meziříčí, FORT Gastro Kroměříž). Pokud máte zájem o zboží, které jste v eshopu nenašli, napište nebo zavolejte.

Oslovte nás prosím při Vašich výběrových řízeních pošlete poptávkový e-mail a my Vám vypracujeme nabídku


POP Servis s.r.o. - zájezdy do Chorvatska
jméno:
heslo:
Přihlásit

zapoměli jste heslo?
vytvořit účet
Položek v košíku: 0
Za: 0.00 Kč (0.00 € )
1 € =26,915 Kč
 Created by L-design.cz,  Designed by Masojídek.cz, 2006 L-Shop v 0.2 beta